Bizimle iletişime geçin

GÜNCEL

ANKARA’DA AFYONKARAHİSAR RÜZGARI ESTİ

Haberler

on


TÜSİAV Başkanı Sayın Veli SARITOPRAK Ankara da AFYONKARAHİSAR DOSTLARINI AĞIRLADI.

TÜSİAV Yönetim Kurulu üyesi ve STK İlişkilerinden Sorumlu Platform Başkanı Sayın Emel Uslu ATİK ve TÜSİAV Enerji Platformu Başkanı Sayın Kutlu TAMAY ‘ ın katılımları ile
Veli SARITOPRAK’ ın tatil dönüşü Kutlaması, Afyonkarahisar Gastronomi Günleri Kutlamasına döndü.

Ankara’nın sevilen ve sayılan simalarından Türk Sanayici ve İş Adamları Vakfı -TÜSİAV Başkanı Veli SARITOPRAK, Bodrum tatili dönüşü dostlarını Afyonkarahisar bükmesi, ağzı açığı ve Kaymaklı Ekmek Kadayıfı ikram ederek ağırladı.

TÜSİAV Afyonkarahisar Koordinatörü Av. Onur CANTÜRK ve Koordinasyon yardımcısı Cevat KOLAYLI’ nın gönderdiği Ekmek Kadayıfları, kaymaklar ve ağzı açıklar büyük bir iştahla yenildi. Yemekte Hemşerimiz Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi YAŞAR, ,Demokrat Parti Genel BAŞKANI ve Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin UYSAL, Ankara Ticaret Odası Başkanı Sayın Gürsel BARAN, Ankara Sanayi Odası Genel Sekreteri Doç.Dr. Yavuz CABBAR, TİSK Yönetim Kurulu Üyesi Metin DEMİR, Ankara’daki önemli İş Adamları ve İş kadınları Derneklerinin Başkanları, GENÇ GİRİŞİM ve YÖNETİŞİM DERNEĞİ Başkanı Sayın Nezih ALLIOĞLU, Emel Uslu Atik Eğitim Uygulama ve Araştırma Vakfı Başkanı EMEL USLU ATİK,Galatasaray’ lı Hukukçular ve AVUKATLAR DERNEĞİ Başkanı Av Oğuzhan KABASAKAL, Türkiye Arıcılar Birliği Başkan Vekili Selçuk SOLMAZ ,Afyon Karahisarlı İş Adamı ve İş Kadınları ile Afyonkarahisar’ı seven İş İnsanları hazır bulundu.

TÜSİAV BAŞKANI Konuklara Ağzı Açık,Bükme ve Kaymaklı Ekmek Kadayıfı hakkında bilgiler verdi. Diğer bir hemşerimiz olan Tunalı Hilmi İş İnsanları Derneği Başkanı Ömer Sabri YOLAŞ, KIZILAY Maden Suyu ikram edip, Afyon Lokumlarını misafirlere dağıttı.
Ahmet KOLAYLI’ ya Cevat KOLAYLI ve Av. Onur ÇELİK’ e görüntülü olarak bağlanıp teşekkür ettiler.

Önümüzdeki günlerde TÜSİAV Üyesi İş İnsanları Afyonkarahisar’ a bir iş gezisi düzenleyip Afyonkarahisar’ ı gezip İş Adamları ile müşterek iş ve yatırım imkanlarını görüşecekler.

DÜNYA

Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP Genel Başkanı Özel ile görüştü

Genç Gazeteciler

Haberler

on

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Özgür Özel ile CHP Genel Merkezi’nde görüştü.

OKUMAYA DEVAM ET

DÜNYA

Türk Hava Yolları, Üst Üste Yedinci Kez ‘’Türkiye’nin En Değerli Markası’’ Oldu

2024 yılı “TURKEY100- Türkiye’nin En Değerli Markaları”

Haberler

on

Uluslararası lider marka değerlendirme kuruluşu Brand Finance’in 2024 yılı “TURKEY100- Türkiye’nin En Değerli Markaları” araştırması tamamlandı. Listenin ilk sırasında 2018-2023 yılları arasında olduğu gibi bu yıl da Türk Hava Yolları yer aldı.

Bayrak taşıyıcının 2024 yılındaki değeri 1.985 Milyar Dolar oldu. Üst üste yedinci kez bu unvana layık görülen küresel marka, zirvedeki yerini daha da yükseltti.

Brand Finance tarafından açıklanan 2024 yılının en güçlü 10 hava yolu markasının yer aldığı “En Güçlü Küresel Hava Yolu Markaları” listesinde de Türk Hava Yolları bu yıl iki basamak yükselerek 6. sıraya yerleşti.

“Yüksekten Uçuşumuzu Sürdüreceğiz”

Kazanılan derece ile ilgili değerlendirmede bulunan Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat; “Milli Bayrak Taşıyıcısı olduğumuz Türkiye’mizin ‘En Değerli Markası’ olarak üst üste yedinci kez seçildiğimiz için gururluyuz. Bu paye bizlere sadece göklerde bayrağımızı taşımanın ötesinde görev ve sorumluluklarımız olduğunu hatırlatırken, elde ettiğimiz bu başarı tüm Türk Hava Yolları ailesini daha büyük başarılar için motive ediyor. Türkiye’mize, ekonomimize, istihdamımıza ve paydaşı olduğumuz tüm sektörlere katkımızı artırarak sürdüreceğiz.” dedi.

Dünyanın önde gelen bağımsız marka değerleme ve danışmanlık şirketi olan Brand Finance, 1996 yılından beri pazarlama ile finans arasında köprü kurma amacını taşıyor. 20 yıldan daha uzun bir süredir markaların finansal değerini hesaplayan şirket, her yıl dünyanın en büyük 5 bin markasını değerlendiriyor ve markaları ülke ve sektör bazında sıralayarak kamuoyu ile bu bilgileri paylaşıyor.

OKUMAYA DEVAM ET

DÜNYA

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev ile görüştü

“Türkiye’ye Hoş Geldiniz”

Haberler

on

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye’ye çalışma ziyaretinde bulunan Azerbaycan Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ile Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde bir araya geldi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, görüşme öncesi konuğunu Esenboğa Havalimanı’nda karşıladı.

OKUMAYA DEVAM ET

DÜNYA

DÜNYA4 gün önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP Genel Başkanı Özel ile görüştü

Genç Gazeteciler

DÜNYA4 gün önce

Türk Hava Yolları, Üst Üste Yedinci Kez ‘’Türkiye’nin En Değerli Markası’’ Oldu

2024 yılı “TURKEY100- Türkiye’nin En Değerli Markaları”

DÜNYA5 gün önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev ile görüştü

“Türkiye’ye Hoş Geldiniz”

DÜNYA6 gün önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, TİM 31. Olağan Genel Kurulu ve İhracatın Şampiyonları Ödül Töreni’ne katıldı.

TİM 31. Olağan Genel Kurulu ve İhracatın Şampiyonları Ödül Töreni

DÜNYA1 hafta önce

TÜRKİYE KÜRESEL YATIRIMCILAR İÇİN ÇEKİM MERKEZİNE DÖNÜŞTÜ

Uluslararası Yatırımcılar Derneği YASED Küresel Yatırım Günleri Ankara

DÜNYA2 hafta önce

Бүгін – Мемлекеттік рәміздер күні. Тәуелсіздігімізді айшықтайтын ұлттық символдарымызға биыл 32 жыл толып отыр.

Мемлекет басшысы Қасым-Жомарт Тоқаев елорда төрінде жиналған жұртшылықты Мемлекеттік рәміздер күнімен, елдігімізді нығайта түсетін мерейлі мерекен құттықтады. “Осы мерекеге орай...

DÜNYA2 hafta önce

Bugün Ulusal Semboller Günü. Bağımsızlığımızı tanımlayan ulusal sembollerimiz bu yıl 32 yaşında.

Devlet Başkanı Қасым-Jomart Tokayev, ülkemize güç katan şanlı bayram olan Devlet Sembolleri Günü dolayısıyla başkentte toplanan halkı tebrik etti. “Bu...

DÜNYA2 hafta önce

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Bursa Kültür Yolu Festivali’nin basın lansmanına katıldı

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, yarın başlayacak Bursa Kültür Yolu Festivali’nde Filistin konusuna dikkati çeken etkinliklere de yer...

DÜNYA2 hafta önce

AVRUPA’NIN EN YÜKSEK KULESİ ÇAMLICA KULESİ

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, İstanbul’un siluetini, tarihi simgelerini ve doğal güzelliklerini panoramik manzaralarla sunan Çamlıca Kulesi’nin ziyaretçi akınına...

DÜNYA3 hafta önce

Azerbaycan Milli Günü Ankara’da kutlandı

Cumhurbaşkanlığı Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

seers cmp badge
tr_TRTurkish